Halloween ve školce

Ve čtvrtek 31.10.2024 si užijí děti ve školce Halloween v maskách, s Halloweenským pohoštěním a Halloweenskou pohádkou, na kterou vybíráme 100 Kč.

Kdo by z rodičů mohl přinést dýně na dlabání do školky, budeme moc rádi.

Prosíme rodiče, kteří by měli chuť něčím udělat dětem radost o donesení něčeho dobrého......např....linecké dýně, strašidýlka, muffiny se strašidelným motivem. prsty z listového těsta....vaší fantazii se meze nekladou.

Děti váš zájem určitě ocení, až budou ostatním výtvory své maminky představovat.

Děti dále čekají soutěže, dlabání dýně a kdo bude mít z dětí zájem, výroba Halloweenského výrobku.

Připravte dětem masky s tématem Halloweenu.......

Děkujeme a budeme se těšit s dětmi na báječné dopoledne, které si všichni užijeme.

Fotogalerie

Na této stránce: https://msjerabinka.rajce.idnes.cz/ najdete všechny fotky dětí z akcí pořádané naší školkou (výlety, soutěžní dopoledne, jak si děti hrají ve školce s kamarády, co ve školce celý den dělají...apod.). Jelikož tyto fotky budou veřejnosti uzamčeny, ve školce dostanenete potřebné přístupové údaje, aby jste si je mohli prohlédnout a případně i stáhnout.