Pokračování projektu Konečně šťastný domov

Perex image
Během března sbíráme pamlsky pro pejsky z útulku, který v dubnu navštívíme. Více informací..

Naše mateřská škola navázala spolupráci s útulkem pro pejsky a kočičky v Rumburku.

V rámci projektu Konečně šťastný život bychom rádi vaším a naším prostřednictvím pomohli přispět drobnou sbírkou všeho potřebného pro naše zvířecí kamarády.

• V měsíci březnu probíhá ve školce téma s názvem Zvířátka a mláďátka, kde děti seznámíme s tím, co zvířátka potřebují k tomu, aby byla zdravá a spokojená.

V rámci toho bychom vás rádi poprosili o zakoupení granulek, taštiček, pamlsků a čehokoliv, co by zvířátkům udělalo radost a útulku by vaše pomoc přispěla k jejich provozu. V letošním roce prosí pouze o krmení pro pejsky, pro kočičky mají zásobu na celý rok.

Na chodbě je umístěný koš, kam můžete své dárečky pro zvířátka dát a děti nám to určitě rády poví. Sbírka bude probíhat až do konce dubna.

• Začátkem měsíce května pojedeme s dětmi dárečky od vás do útulku předat, kde nám paní Michalů o zvířátkách u nich umístěných něco poví a děti si budou moci zvířátka prohlédnout. Vše vám rádi na návštěvě nafotíme.

Předem vám děkujeme za spolupráci a za to, že vám není osud zvířátek lhostejný a vedete tak děti svým příkladem ke správnému chování ke zvířecím kamarádům.

S dětmi si následně budeme o zážitcích povídat a nakreslíme ušaté kamarády na nástěnku.