Domácí školička

Prosíme rodiče, kteří využívají distanční výuku o zpětnou vazbu, tzn. zaslání fotky nebo naskenovaného dokumentu s úkolem na email školy, nebo předali p. učitelce po návratu dítěte do MŠ, případně můžete vhodit vypracované úkoly do poštovní schránky MŠ. Také budeme rády, pokud nám na email MŠ pošlete nějakou fotečku dětí, nebo krátký záznam při plnění úkolu.

Děkujeme.

Při plnění úkolů nezapomeňte trávit čas s dětmi venku, nechat děti pomáhat mamince v kuchyni a tatínkovi na zahrádce, udělovat dětem drobné praktické úkoly v domácnosti, zapojovat je do péče o domácí zvířátka. Rovněž děti ocení čas, kdy si s nimi zahrajete například společenskou hru, nebo jim budete číst pohádky, zpívat si s nimi, povídat si o přírodě a o všem, co zrovna vaše děti zajímá.

Aktuální téma

Moje maminka má svátek

Témata:

Fotogalerie

Na této stránce: https://msjerabinka.rajce.idnes.cz/ najdete všechny fotky dětí z akcí pořádané naší školkou (výlety, soutěžní dopoledne, jak si děti hrají ve školce s kamarády, co ve školce celý den dělají...apod.). Jelikož tyto fotky budou veřejnosti uzamčeny, ve školce dostanenete potřebné přístupové údaje, aby jste si je mohli prohlédnout a případně i stáhnout.