Projekt: Pomoc opuštěným a týraným zvířatům

Perex image

Vážení rodiče,

v rámci projektu Pomoc opuštěným a týraným zvířatům jsme se rozhodly tento rok podpořit Azyl Rita v obci Bohatice u České Lípy, který založila a o který se stará paní Romana Suková.

Tímto moc prosíme rodiče o zakoupení krmiva pro psy a kočky ve formě granulí, konzerv, taštiček a pamlsků, které pak společně s dětmi přinesete do školky paní učitelce. Děti si ve třídě natisknou svou značku na přinesenou dobrotu, kterou s nimi umístíme na chodbu do sběrného koše. Paní Romana rovněž prosí o savé staré povlečení, prostěradla, deky. Nepropustné přebalovací podložky a podestýlku na záchůdek pro kočky by rovněž majitelka azylu uvítala.

Sbírka bude probíhat do konce dubna. V květnu pojedeme s dětmi zvířátka autobusem navštívit a předat krmivo a vše potřebné.

Pokud by se někdo rád dozvěděl o Azylu více, vkládáme níže odkaz.

Předem vám všem děkujeme, že jdete svým dětem příkladem a učíte je, jak se o zvířátka starat a zároveň seznámíte děti s tím, že některá zvířátka jsou odkázána pouze na lásku a pomoc nás všech.

Kolektiv MŠ Jeřabinka.